Okulary z wkładkami na szkła korekcyjne
Trendy modowe

Okulary z wkładkami na szkła korekcyjne

Jeszcze do niedawna wypad na narty był powodem do zmartwień dla osób z wadą wzroku. Obecnie producenci akcesoriów sportowych proponują rozwiązania także dla tej grupy osób, którzy chcą czerpać przyjemność z jazdy na nartach, bez konieczności inwestowania w dwie różne pary okularów.

Okulary z wkładkami na szkła korekcyjne

Praktyczne podejście do sportu zaowocowało pojawieniem się na rynku produktów, które znalazły szerokie grono zwolenników. Okulary z dodatkową wkładką na szkła korekcyjne to produkt dedykowany osobom, które zmagają się z wadą wzroku. Do specjalnej ramki optycznej należy zamontować szkła korekcyjne, by móc cieszyć się nieograniczoną radością z każdego zjazdu po stoku. Soczewki proponowanych w naszym sklepie okularów mają filtr UV 400, który skutecznie chroni wzrok przed działaniem promieni słonecznych. Maksymalny komfort użytkowania zapewnia niewielka waga produktu, a także wysoka jakość materiałów, gwarantująca stabilność, elastyczność i doskonałe widzenie. Dzięki gumowym noskom i zausznikom okulary świetnie przylegają do twarzy bez ryzyka odcisków. Zastosowanie takich materiałów, jak grilamid czy policarbon sprawia, że oprawki okularów wykazują zwiększoną odporność na wyginanie.

Wśród propozycji sklepu MikeSport znajdują się okulary marki Rockbros oraz Arctica, które dawno zyskały uznanie miłośników sportów na świeżym powietrzu.