Najmodniejsze kierunku wakacyjne tego sezonu
Modne miejsca

Najmodniejsze kierunku wakacyjne tego sezonu

Niekończąca się pandemia i zła aura pogodowa w Polsce powoduje, że wielu Polaków marzy już o swych wakacjach za granicą. W 2021 roku na skutek COVID-19 wiele miejsc dostępnych jest w dużo tańszych cenach niż do tej pory to bywało. Dla turystów w tym roku otwarta jest Grecja ze swymi różnorodnymi plażami i widokami, Turcja pełna wyjątkowych miejsc oraz topowych hoteli All Inclusive czy Egipt, przyciągający rocznie mnóstwo fanów nurkowania. Jakie zatem kierunki wakacyjne będą najpopularniejsze latem 2021 roku?

Urlop w Greckich klimatach

Grecja w 2021 roku wskazywana jest najpopularniejszym kierunkiem na wakacje w tym roku. Wynika to z bogatej oferty miejsc w Grecji kontynentalnej jak i ukochanych przez turystów wyspach takich jak Korfu, Rodos, Kreta, Kreta czy Zakynthos, Lefkada albo Santorini. W tym roku do nowych turystycznych wysp zaliczać się będą także wyspy Skiathos, Skopelos i Evia. Grecja jest odpowiednim wyborem dla osób, które pragną spędzić wakacje na zwiedzaniu w hotelu ekonomicznym czy też w luksusowym apartamencie, korzystając z oferty All Inclusive.

Najmodniejsze kierunku wakacyjne tego sezonu

Wakacje w Turcji

Turcja bardzo często utożsamiana jest z wakacjami w formule All Inclusive. Wśród popularnych kurortów znajdują się Kemer, Marmaris, Side, Belek, Bodrum oraz inne hotele dostępne w niezwykle przystępnej cenie. Turcja to odpowiednia destynacja dla osób, chcących wypocząć w malowniczych krajobrazach oraz hotelu pełnym ogromnej ilości atrakcji turystycznych. Godne uznania są również takie miejsca jak Pamukkale czy Kapadocja.

Wczasy w Bułgarii

Kolejnym krajem, słynącym ze złotych plaż i lazurowego morza jest Bułgaria. Do najbardziej znanych miejsc zalicza się Słoneczny Brzeg i Złote Piaski. Bułgaria jest odpowiednia dla każdego, dla rodzin z dziećmi dostępne są hotele z Aquaparkami, dla młodych osób, gdzie imprezy trwają do białego rana oraz dla zakochanych w kameralnych zakątkach, świadczących usługi All Inclusive.

W 2021 roku Polacy z pewnością wybiorą się również do gorącej Hiszpanii oraz starożytnego Egiptu.