Dlaczego warto zdecydować się na hybrydy?
Trendy kosmetyczne

Dlaczego warto zdecydować się na hybrydy?

Manicure hybrydowy to prawdziwy hit ostatnich lat, który odmienił życie wielu kobiet. Jego pojawienie się wyeliminowało większość problemów związanych z malowaniem paznokci – hybrydy są bowiem trwałe, łatwe w aplikacji oraz estetyczne. Raz wykonany manicure zachowuje swój atrakcyjny wygląd nawet przez 3 tygodnie, co sprawia, że nie tylko oszczędzamy czas, ale przede wszystkim możemy znacznie dłużej cieszyć się pięknymi, zadbanymi paznokciami w wymarzonym kolorze.

Dlaczego manicure hybrydowy jest tak popularny?

Wielu współczesnym kobietom stylizacja paznokci kojarzy się obecnie głównie z hybrydami. Po tradycyjne lakiery sięgają już tylko nieliczne, które z różnych powodów jeszcze nie wypróbowały hybryd. Nie ma w tym dziwnego – pojawienie się manicure hybrydowego sprawiło bowiem, że klasyczny manicure został już nieco zapomniany. Kobiety, które nadal z niego korzystają i są świadome jego wad, coraz częściej zastanawiają się nad zmianą i przejściem na hybrydy. Jest to zdecydowanie dobra decyzja, zwłaszcza jeśli zależy nam na trwałości oraz wysokiej estetyce manicure.

Manicure hybrydowy jest bardzo wytrzymały i prawidłowo wykonany utrzymuje się na paznokciach przez naprawdę długi czas – średnio do nawet 3-4 tygodni. Dla noszących go kobiet oznacza to możliwość cieszenia się estetycznymi paznokciami przez kilka tygodni oraz konieczność odwiedzania salonu kosmetycznego w rzadszych odstępach czasu. Co istotne, lakiery hybrydowe pod wpływem normalnego użytkowania nie odpryskują, nie rysują się ani nie matowieją z czasem, co również stanowi ich niewątpliwy atut. Często jedynym powodem do zdjęcia hybryd jest po prostu pojawienie się odrostu naturalnego paznokcia, co zmusza nas do wykonania manicure na nowo.

Dlaczego warto zdecydować się na hybrydy?

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

Kluczem do sukcesu w stylizacji paznokci manicure hybrydowym jest prawidłowa technika wykonania oraz dobór wysokiej jakości produktów. Spośród nich największe znaczenie ma lakier, który powinien być bezpieczny dla zdrowia, dobrze napigmentowany oraz posiadać odpowiednią konsystencję. Decydując się po raz pierwszy na wykonanie manicure hybrydowego w domu, warto sięgnąć zwłaszcza po lakiery hybrydowe hi hybryd – są to profesjonalne produkty do hybryd, za pomocą których zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści tworzą niesamowite stylizacje.

Lakiery hybrydowe Hi Hybryd pozwalają na uzyskanie pięknego, lśniącego manicure, który będzie zachwycał przez długi czas. Mnogość dostępnych kolorów pozwala na wybór tych najlepiej dopasowanych do naszej urody, stylu ubierania się, a także nastroju i pory roku. Oprócz nowoczesnych, wysoko napigmentowanych lakierów, w ofercie marki Hi Hybryd znaleźć można także bazy i topy, płyny do odtłuszczania i usuwania hybryd, a także ozdoby do paznokci, za pomocą których można nadać manicure jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru. Wszystko, co niezbędne do własnoręcznej aplikacji hybryd jest natomiast dostępne w praktycznych zestawach startowych, po które warto sięgnąć, jeśli planujemy spróbować swoich sił w stylizowaniu paznokci manicure hybrydowym.